• הנחה גורפת של 10% על כל המוצרים שמפורסמים באתר "דגש ציוד ארגונומי" www.dagesh.co.il.
  • השאלת מוצרים ארגונומיים להתנסות ל 14 יום תמורת 100 ₪ למוצר במקום 130 ₪.
  • ייעוץ להתאמת מוצרים ארגונומיים, ישיבה וארגון שולחן העבודה יינתן במשרד דגש בראשון לציון עד 30 דקות ללא עלות.

ציוד ארגונומי למשתמשי מחשב

הציוד הארגונומי כולל ציוד ארגונומי בסיסי שמתאים ורצוי לכל משתמש על מנת למנוע נזקים מצטברים עקב השימוש במחשב וכן ציוד ארגונומי בהתאמה אישית למניעה, להקלה, שיפור יעילות בעבודה ושיפור איכות החיים של המשתמש שכבר סובל מכאבים.

ציוד ארגונומי בסיסי שמומלץ בכל משרד או בית ואינו דורש התנסות כלשהי אלא התאמה לגובה ומידות המשתמש: כסא עם אפשרויות רבות לכיוון, ידיות מכווננת לגובה,הדום לתמיכה ברגלים, מגביה מסך, משענת ג'ל למקלדת וכן סביבת עבודה מאורגנת ללא כל הפרעה לישיבה נוחה וארגונומית.

ציוד ארגונומי הדורש התאמה אישית ותקופת התנסות:

עכברים ארגונומיים – כדי להתאים עכבר למשתמש חייבים לעבור התאמה ראשונית וככל שמגוון העכברים יהיה רחב יותר יש סיכוי טוב יותר למשתמש למצוא את העכבר שיתאים לו וישפר את יעילותו ואיכות חייו. בהתאמה הראשונית יש לוודא שהאחיזה בעכבר אכן מקלה על הכאבים ואכן העכבר מתאים גם לסוג עבודת המשתמש כדי שיוכל להמשיך בעבודתו באופן יעיל וללא כאבים. לאחר התאמה ראשונית יש צורך בהתנסות במוצר בסביבת העבודה של המשתמש לפחות שבועיים ימים כדי להתרגל למבנה העכבר ולוודא שאכן חל שיפור באיכות חייו של המשתמש.

מקלדות ארגונומיות - גם מקלדת שצורתה שונה מהמקלדות הסטנדרטיות כדאי ורצוי לאחר התאמה ראשונית להשאיל להתנסות למשך כשבועיים.

לא מומלץ לרכוש מוצרים אלה על סמך התנסות של משתמשים אחרים הסובלים מנזקים דומים, או לרכוש מוצרים אלה על סמך ייעוץ, תמונה או ביקורת כלשהי על ידי יועצים כלשהם ללא התנסות אישית לתקופה של שבועיים לפחות.