חבר האיגוד טל אלמוג, 32, למד קולנוע באוניברסיט ת"א ובשנה ב' כשהתחיל ללמוד עריכה גם לימד את עצמו אפטר. בעל סטודיו הפקות ופוסט-פרודקשן. לאחרונה נמאס לו לשבת בחדר חשוך ועבר לצלם  (F3 או קנון 7D) ויחד עם טל סומך כתב/צילם/הפיק וביים קומדיה רומנטית על סוכנות מיוחדת (The Heartbeat Clinic) שמספקת חבר תחליפי לנשים אחרי פרידה או "בין בני זוג". החבר התחליפי מכין ארוחות רומנטיות, לוקח לסרטים ומתפקד כנחמה זמנית ומתומחרת.

הסרט  (34 דקות) עוקב אחר הסוכן מספר אחת של הסוכנות המתאהב בלקוחה שנפרדת ממנו.
 את  התסריט כתב טל אלמוג עם טל סומך, מורן עובדיה  ודני זהבי השחקן הראשי. לפני כן הם עשו כעשרים קליפים, בין השאר לשרון מולדבי וג'וני שועלי.
 
מדוע סרט קצר?
טל ואני כתבנו פיצ'ר יחד עם שרון ליבנה שעכשיו צורף לו עורך תסריט מהקרן אחרי שהגשנו עם המפיק איתן אבן. כדי לא להזדקן עם פיצ'ר במגירה החלטנו לעשות סרט לבד. התקציב הפך להיות 60,000 שקלים, להפתעתנו. דברים קטנים צומחים לגדולים - עוזר הפקה בא לפרק פנס, טיפס על ברז ופוצץ אותו - אינסטלטור הווא עניין יקר בשישי בערב.
 
מה בעריכה? יוסף גרינפלד, חבר האיגוד, נתן לנו עצות בעריכה, עריכת סאונד עושה ויטלי גרינשפון ועידן ששון תיקוני צבע - למרות שכשראינו את החומרים היינו מרוצים מהצילום, הוא הצליח ליצור לוק טוב בצורה משמעותית - אימצנו.
 
אפקטים? בסרט יש פרסומת באנימציה ואפקטים של זבובי אנימציה מעל עוף רקוב יחד עם הרבה אפקטים בלתי מורגשים כמו הפיכת צבע האופנוע מכתום ולבן לאדום כדי להתאים ללוגו הסוכנות שבסרט. מדובר על עבודה של 30 שעות.
 
קשיים מיוחדים? צילמנו שבעה ימים ושבוע לפני סצינה חשובה השחקן הראשי שבר את היד. החלטנו בכל זאת לצלם ושתלנו סצנה נוספת שבה שדפקו לגיבור מכות. בסופו של דבר זה מוסיף עוד מכשולים לגיבור, מעט הומור ואפיון. הכל עבד לטובה.
 
על מה ערכתם? על פיינל-קאט, וחלק קטן בפרמייר פשוט כי הפרסומת נעשתה באפטר וקל יותר לנייד אותה לפרמייר כי שתיהן באדובי.
תיקוני צבע בסקראטצ' באופוס.
 

מה עכשיו? אנחנו מצלמים קליפ שמבוסס על תאורת אינפרא אדום, במקום להביא פנסים ולהאיר את הלילה נשתמש בתאורת אינפרא אדום ייעודית מציוד אבטחה, ציוד צבאי וריגול.

הטריילר לפיצ'ר "שטיגליץ" - בימוי, הפקה, עריכה: טל סומך וטל אלמוג. אפקטים: דרור רווח, אביעד דהן טל אלמוג וטל סומך. צילום: דוד מיכאל שחר. שחקנים: יפית אסולין, ערן לאור. עריכת הטריילר נעשתה ע"י טל אלמוג וטל סומך בפשרה - כל אחד יערוך גרסא משלו ואח"כ יעשה מו"מ. התוצאה הסופית היא שילוב של שתי הגרסאות.