שיחזור סיסמא

הצטרפו לניוזלטר
תמונת הפרופיל שלי

ארטיום יורייב

פרטי יצירת קשר
טל: 0584177931
מייל: ArtemYuryev@gmail.com
עריכה בשפות: אנגלית רוסית

קצת עליי

עם למעלה מ-15 שנות ניסיון בשידורי טלוויזיה ופוסט-פרודקשן, אני מתמחה בהפקת וידאו לעסקים קטנים עד בינוניים. אני יכול לעזור לך ליצור הפקות וידאו בעלות השפעה רבה על ידי הוספת מוזיקה, צלילים ואפקטים חזותיים.

יש לי ידע וניסיון רב בתוכנות הנדרשות, מה שנותן לי יתרון בהעברת פרויקטים מוצלחים במהירות. אני זמין לתמוך בך מבחינה טכנית כדי להשיג את המטרות שלך. אני יכול לרנדר את הפרויקט שלך או להמיר את החומר שלך באמצעות כל הגדרות, codec או וידאו. אם את/ה משתמש/ת או צריך/ה תוספים של צד שלישי, הודע לי, ואני אדאג לכל השאר.

החיבור המהיר שלי לאינטרנט מאפשר לי להוריד ולהעלות קבצים בהרף עין, מה שמבטיח שתקבלו את הפרויקט שהושלם תוך זמן קצר. אני רגיל לעבוד עם לוחות זמנים צפופים ויכול להכיל סוגי פרויקטים שונים בתעריפים סחירים.

יתר על כן, אני בקיא בפלטפורמות Mac ו-PC ומשתמש בתוכנות סטנדרטיות בתעשייה כגון Adobe Premiere Pro, Avid Media Composer, Final Cut Pro X, Adobe After Effects ו-Adobe Photoshop.

אני מצפה לעבוד איתך.


With over 15 years of experience in TV-broadcasting and post-production, I specialise in video production for small to medium businesses. I can help you create high-impact video productions by adding music, sounds, and visual effects.

I have extensive knowledge and experience with the necessary software, which gives me an advantage in delivering successful projects quickly. I am available to support you technically to achieve your goals. I can render your project or convert your material using any container, codec, or video settings. If you use or need any third-party plugins, let me know, and I will take care of the rest.

My fast internet connection allows me to download and upload files in the blink of an eye, ensuring that you receive the completed project in a short time. I am accustomed to working with tight deadlines and can accommodate various project types with negotiable rates.

Moreover, I am proficient in both Mac and PC platforms and use industry-standard software such as Adobe Premiere Pro, Avid Media Composer, Final Cut Pro X, Adobe After Effects, and Adobe Photoshop.

Thank you for considering my services. I am looking forward to working with you.

המפגש הבא

tempo-filmeditors