תחרות הפיצ'ינג הגאה בתמיכת קרן רבינוביץ

יוצרים ויוצרות ישראלים יציגו מול שופטי ושופטות התחרות את הצעתם לסרט באורך מלא בסוגה העלילתית ובסוגה התיעודית.

הזוכה בפיצ'ינג העלילתי יקבל מענק פיתוח בסך 25 אלף ₪.

שופטים: עדי עזרוני, כריסטין ואשון, תמר מרום, יואב אברמוביץ, אבי נשר, דיימון קרדסיס, דמיאן פליצ׳ונה, אסתי זקהיים

הזוכה בפיצינג התיעודי יקבל מענק פיתוח בסך 20 אלף ₪

שופטים: פיני שץ, יואב אברמוביץ, יוני לייזר, מאט למברט, ליאור שפר, עדי גרת

  • פיצינג עלילתי - יום ראשון 3 ביוני, 2018 ,13:00 סינמטק 5
  • פיצינג תיעודי - יום ראשון 3 ביוני, 2018 ,15:00 סינמטק 5

 

פאנל ערוצים גאים

שיחה עם נציגי אתר הסטרימינג הגאה REVRY -דמיאן פליצ'יונה וקריס רודריגז מור אלדר – מנהלת ערוץ הסרטים של yes מנהל ערוץ הטלוויזיה הגאה OUTtv - מרק פוטמן ומנהל המדיה והבידור בארגון GLAAD ג'רמי בלקלואו.

יום חמישי, 7 ביוני 2018, 14:00

 

שיחה עם המפיקה כריסטין ואשון

מבקרת הקולנוע יעל שוב תקיים שיחה עם המפיקה כריסטין ואשון בשנת 1995 הקימו כריסטין ואשון, זוכת פרסי ה-Independent Spirit וה-Gotham, ושותפתה פמלה קופלר את חברת ההפקה העצמאית המצליחה Killer Films. מאז הפיקו השתיים למעלה מ-100 סרטים, ביניהם כמה מהיצירות האמריקאיות המוערכות ביותר של תקופתינו: "קרול" (מועמד לשישה פרסי אוסקר), "הרחק מגן עדן" (מועמד לארבעה פרסי אוסקר), "עדיין אליס" (זוכת פרס האוסקר לשחקנית הטובה ביותר – ג'וליאן מור), "בנים אינם בוכים" (זוכת פרס האוסקר לשחקנית הטובה ביותר – הילרי סוואנק), "לחיות בתמונות", Kids, "הדוויג והשארית העצבנית", "אושר", "ולווט גולדמיין", SAFE, "קאמפ", "סטונוול", "אני יריתי באנדי ורהול", ו"אני לא כאן", שהיה גם הוא מועמד לאוסקר. בין סרטיה העכשוויים: Goat, Weiner Dog, White Girl, ו-Beatriz at Dinner, "מעשה פלאים" (סרטו האחרון של טוד היינס, שהשתתף בפסטיבל קאן), ו-First Reformed, סרטו החדש של פול שריידר. השנה (2018) התקיימה הפרמיירה של "קולט", בכיכובה של קירה נייטלי ובהפקתה של ואשון, בפסטיבל סאנדנס. ואשון הותירה חותם מכובד גם על המדיום הטלוויזיוני. היא הפיקה את המיני-סדרה "מילדרד פירס", זוכת פרסי האמי וגלובוס הזהב, עבור רשת HBO, ואת הסדרה Z: The Beginning of Everything עבור אמזון. כמו כן, ואשון מנהלת את תוכנית לימודי המוסמך באמנויות (MFA) באוניברסיטת סטוני ברוק.

יום ראשון, 3 ביוני, 00:20 סינמטק 2

 

כתת אמן עם דיימון קרדסיס במאי, תסריטאי ומפיק שותף של הסרט "ערב שבת בכנסייה"

הסרט היה מועמד בתחרות הרשמית בפסטיבל טרייבקה 2017. דיימון היה מועמד פעמיים לפרס גילדת הכותבים האמריקאית על כתיבת פרקים לסדרה Vicky .New Media בקטגוריית & Lysander הוא הפיק את סרטה של רבקה מילר, "התכנית של מגי" בכיכובה של גרטה גרוויג, את הסרט הדוקומנטרי "ארתור מילר" עבור HBO ובימים אלו מפיק את הסרט Me to Came She עם ניקול קידמן, סטיב קארל ואיימי שומר

יום שני, 4 ביוני 2018 14:00 ,סינמטק תל אביב - חדר הספרייה

 

פרטים והרשמה >>