מזל טוב ובהצלחה לחברי האיגוד המועמדים לפרס אופיר בקטגורית העריכה:

  • אריק להב ליבוביץ על עריכת ״לרוץ על החול״
  • גלעד ענבר על עריכת ״בית״
  • יצחק צחייק על עריכת ״גן הקופים״
  • נילי פלר על עריכת ״החייל הנעלם״

לרשימת המועמדים המלאה >>

-----------------

מזל טוב לחברי איגוד אילה בנגד ולב גולצר שזכו במשותף בפרס העריכה בפסטיבל הקולנוע ירושלים 2023. אלה נימוקי השופטים:

לב גולצר זכה (יחד עם חיים טבקמן) על הסרט העלילתי ״דניאל אויערבאך״

נימוקי חבר השופטים: "בסרט הזה המבנה - של הסרט כולו ושל כל סצינה - פשוט מופלא. תזמון מושלם, ויופי בין קאט לקאט. ברכותיינו לעורכים גם על החוכמה לדעת מה להותיר מחוץ לסרט".

אילה בנגד זכתה על על הסרט הדוקומנטרי ״שלושתנו״

נימוקי חבר השופטים: "בסרט הזה העריכה משחקת תפקיד מרכזי. איך לספר סיפור מורכב בדרך האינטימית והאישית ביותר. האינטימיות נולדה בחדר העריכה, ומאפשרת לסרט להיות דיוקן אנושי מופלא".

כל הכבוד!

לרשימת הזוכים המלאה בפסטיבל >>

-----------------

מזל טוב לחברת האיגוד ליהי סבג שפרויקט העצמת הנשים שלה ושל שירה מישר, מדברות סרטים (פרויקט הקרנות במקלטים לנשים נפגעות אלימות), זכה במענק ״יוזמות צעירה -פועלים למען הקהילה״

כל הכבוד ליהי!

-----------------

מזל טוב לחבר האיגוד יוסף גרינפלד שזכה בפרס העריכה בפסטיבל דוקאביב על עריכת ״שקרי םשסיפרתי לעצמי״ ולחבר האיגוד אהרון פאר ששני סרטים שהפיק, ״נורה״ ו״קיקי״ זכו בפרס סרט הביכורים ופרס ציון לשבח בתחרות מעבר למסך בהתאמה

לרשימת הזוכים המלאה בדוקאביב 2023 >>

-----------------

מזל טוב לחברי האיגוד עומרי צלמונה, בועז מן, עמית גינתון ודני רפיח שזכו בפרס עריכת תמונה בסדרה עלילתית על ״פאודה״ ולחברי האיגוד רון עומר, הדס איילון, ויסמין נובק שזכו בפרס עריכת תמונה בסדרה עובדתית וסדרת תעודה על ״אייכמן, ההקלטות האבודות״ בטקס פרסי האקדמיה לקולנוע וטלויזיה 2022!

לרשימת הזוכים המלאה >>

-----------------

מזל טוב לחבר האיגוד משה שמש שזכה במקום השלישי בעיצוב קמפוס מדבר מעלה אדומים!

-----------------

בהצלחה לחברות וחברי האיגוד המועמדים לפרסים בטקס פרסי הטלויזיה!

עריכת תמונה בסדרה עלילתית:

  • אילנה ריינה על ״ריקוד האש״
  • רון עומר על ״מנאייכ״
  • נוהר חסין על ״המפקדת״
  • עומרי צלמונה, בועז מן, עמית גינתון ודני רפיח על ״פאודה״

עריכת תמונה בסדרה עובדתית וסדרת תעודה:

  • גל גופר על ״512״
  • רון עומר, הדס איילון, ויסמין נובק על ״אייכמן, ההקלטות האבודות״

לרשימת המועמדים המלאה >>

-----------------

מזל טוב לחבר האיגוד יואב רז על זכייתו בפרס העיצוב האמנותי בטקס פרסי הפורום הדוקומטרי, על הסרט ״מחברות שחורות״!

-----------------

בהצלחה וכל הכבוד לחברי וחברות האיגוד המועמדים לפרס העריכה בתחרות פרסי הטלוויזיה לילדים ונוער!

  • אורן נבות - הבאר
  • אורן נבות, עידית אלוני - סליחה על השאלה - ילדים
  • אייל אור, נועה קידן, גלעד ענבר - והילד הזה הוא אני
  • איל סולב - דו איט
  • דורי טפר - ספיידרז
  • דנה שלו, איל אור - השמרטפים
  • חן שביט שגב, יותם גזית - כראמל
  • חן שביט שגב- ילדי בית העץ
  • חן שביט שגב - אינפיניטי
  • חן שביט שגב - מי פה הבוס?
  • ירון רודה - צוות הצלה
  • ירון רודה, לימור אורנשטיין - הנה ניני
  • יואב שפיר בירן - אלי החתול
  • יואב שפיר בירן, נמרוד גולדשטיין - פרפר נחמד
  • נוהר חסין - האחיין שלי בנץ
  • עומרי איילון, יותם שאו - למה זה טוב?
  • נהדי לזר, ירון רודה - גולדה ומאיר
  • שלומי אליעזר - פלמח
  • שלומי אליעזר, לימור אורנשטיין - זאת שלי
  • שירי בורכרד - מקיף מילאנו

לרשימת המועמדים המלאה >>

-----------------

באיחור לא אופנתי בכלל, כי זה חמק לנו מתחת לרדאר, מזל טוב וכל הכבוד לחבר האיגוד רון עומר על זכיית סרטו ״גשם בעיניים״ בפרס הסרט התיעודי הטוב ביותר בפסטיבל תמוז

למידע על הפרסים האחרים >>

-----------------

מזל טוב וכל הכבוד לחברת האיגוד נילי פלר על זכייתה בפרס העריכה בטקס אופיר על הסרט סבוי

לרשימת הפרסים המלאה >>

-----------------

בהצלחה לחברי האיגוד אור לי טל (הדרך לאילת) ונילי פלר (סבוי) על מועמדותם לפרס העריכה בטקס אופיר 2022

בהצלחה גם לחברת האיגוד שירה הוכמן שסרט בהפקתה (הגיע הזמן שתמותי כבר) מועמד לפרס הסרט העלילתי הקצר

לרשימת המועמדים המלאה >>

-----------------

מזל טוב לחברת האיגוד נילי פלר על זכייתה בפרס העריכה בפסטיבל דוקאביב 2022, על עריכת ״1341 פריימים מהמצלמה של מיכה בר-עם״

לרשימת הזוכים המלאה >>

-----------------

ברכות לחבר האיגוד אפי כהן ורטש על קבלת פרס עריכת סדרה תיעודית עובדתית על עריכת ״טיפול זוגי״ ולחברת האיגוד נוהר חסין על קבלת פרס עריכת תמונה בסדרה עלילתית על עריכת ״המפקדת״ בתחרות פרסי הטלויזיה 2021

לרשימת הזוכים המלאה >>

-----------------

ברכות לחבר האיגוד יוסף גרינפלד, ולחבר האיגוד לשעבר והבעלים של סטודיו יוגה בהווה אורי בן דב על זכייתם בפרס אופיר על עריכת הסרט ״אגדת חורבן״

לרשימת הזוכים המלאה >>

-----------------

ברכות לחברי האיגוד שלומי אליעזר ולימור אורנשטיין שזכו בפרס העריכה בפרסי האקדמיה לתכניות ילדים ונוער על עריכת  “פלמ״ח”

לרשימת הזוכים >>

-----------------

ברכות לחברת האיגוד אבישג בן בסט שזכתה בפרס העריכה (יחד עם ברק כהן) בפסטיבל FEEL THE REEL על עריכת סרטו של דניאל ביטון, ״המורי״

 

-----------------

ברכות לחבר האיגוד יואב שפיר בירן שספרו ״ולא כפי שפורסם״ מועמד לפרס ספיר לספר ביכורים

-----------------

לחברת האיגוד נילי פלר שזכתה בפרס קמינגס לעריכה בפסטיבל ירושלים על עריכת "מותו של הקולנוע ושל אבא שלי גם" (עם גיא נמש|)

לחבר האיגוד אלעד דוידוביץ׳ שיקוביץ׳ שסרטו התיעודי ״מרפסת״ זכה בציון לשבח בפסטיבל. אגב בסרט לקחו חלק גם חברי האיגוד טל שפי כיועצת עריכה, עידן ששון כמוסיקאי ויוחאי בן צבי כמעצב פסקול

ולחברת האיגוד שירה הוכמן על עריכה בסרט התיעודי "דני קרוון"

לרשימת הפרסים המלאה בפסטיבל >>

-----------------

לחברות האיגוד אילנה ריינה ומיכל גסנר שזכו (יחד עם לימור שמילה, טל ברנר ודנה לרר) בפרס הבימוי בפסטיבל ניוזילנד לסדרות רשת

 

לחבר האיגוד רון עומר שסרטו התעודי ״גשם בעיניים״ זכה בפרס אופיר לסרט התיעודי הטוב ביותר (עד 60 דקות)

ולגיל תורן ז״ל שזכה בפרס אופיר על עיצוב פסקול (עם עודד רינגל, יוסי אפלבאום ואבי מזרחי) על ״המחשמלים״