חברים וחברות יקרים המידע הנמצא בחוזים והזמנות עבודה אלה נצבר באיגוד ואנו נמשיך ונוציא גרסאות עדכניות של מסמכים אלה כל כמה חודשים. תודה גדולה מגיעה לחברי וחברות האיגוד שנסיונם המצטבר ועוולות שנעשו להם עזרו לגבש מסמכים אלה. תודה מגיעה גם ליועצת המשפטית הנהדרת שעסקה בבניית מסמכים אלה - עו״ד גליה מלברוצקי.

ישנם סעיפים שאנחנו יודעים שלא יכולים להתאים לכל סיטואציה, אבל אנחנו מציעים כאן את ההגנות המשפטיות המירביות בעקבות מקרים שהגיעו לידיעתנו של אי עמידה בתשלום, אי מתן קרדיט, הפסקת העבודה באמצע כו'. עליכם חלה האחריות לבחור באפשרויות המתאימות לכם לפי הרגשתכם האישית ולפי זהות הלקוח. אנו מזמינים אתכם להעזר בנו לבניית המסמך הנכון עבורכם, ללא עלות.

בכל הנוגע לאורך המשמרת ותשלום שעות נוספות המינימום שאנו ממליצים הוא לפי חוקי המגן, ואתם חופשיים לבחור תנאי עבוד אחרים טובים יותר או פחות. עדיף טובים יותר

מובן מאליו כי מסמכים אלה לא תפורים לצרכים הייחודיים לכם הם אינם מהווים יעוץ משפטי ושימוש בהם הינו על אחריותכם בלבד. מומלץ לפני כל חתימה על חוזה להתייעץ אתנו או עם עם עו״ד.

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו עם כל הצעה לשיפור ומבקשים שתעזרו לנו לבנות מסמכים הנוגעים לתחום ההתמחות הספציפי שלכם.

 

תבניות חוזים והזמנות עבודה:

  1. הצעת מחיר / הזמנת עבודה ליוצרי ויוצרות הדמיה
  2. טמפלט סיכום שיחה עם חברת הפקה/מזמיני עבודה
  3. הזמנת עבודה לעריכת קליפ/סרטון תדמית/תוכנית
  4. הזמנת עבודה לאנשי ונשות פוסט-פרודקשן
  5. תבנית הצעת מחיר לעבודות פוסט-פרודקשן קצרות
  6. תבנית חוזה/הזמנת עבודה/הצעת מחיר לעבודת אפקטים ויזואליים/קומפוזיטינג

תבניות אחרות:

  1. תבנית הסכם לשיתוף פעולה בין שני יוצרים
  2. מסמך ויתור התחייבות (ריליס) למצולמים בסרט

תוספות

  1. סעיף מלחמה או כוח עליון להוספה להזמנות העבודה והחוזים שלכם

*הזמנות עבודה וחוזים אלה הינם רכושו של האיגוד וחל איסור להעבירו למי שאינם חברי איגוד, קל וחומר לסחור בהם. כל העושה כן צפוי לתביעה מטעם האיגוד ולעונשים הצפויים לו על פי הדין.

 

אולי יעניין אתכם גם: כיצד האיגוד מסייע לכם בגביית הכספים שחייבים לכם?